Kui Euroopa hotellipealinnaks kutsutakse Pariisi, siis kas kodumaine vaste võiks olla meie oma pealinn Tallinn? On ju pea kõik hotellid Tallinnas kas uuemapoolsed või viimaste aastate jooksul põhjaliku uuenduskuuri läbinud, et kõikidele klientidele vastu tulla ning pakkuda vaid kõige paremat elamust.

Kuigi Eesti kaks teist suuremat linna – Pärnu ja Tartu – võivad mõningast konkurentsi pakkuda, siis pealinnas asuvad nii kõige kallimad toad kui ka kõige laiem valik. Tallinna hotellid pakuvad sobivat majutuskohta igale soovijale. Valida on võimalik nii viietärnilisi maailma tuntuimatesse kettidesse kuuluvaid hotellide, väiksemate boutique-hotelide, perepuhkuseks ideaalsete majutuspaikade kui ka hubaste bed&breakfast tüüpi hostelite vahel.

Suurt ja luksuslikku või väikest ja hubast? Valik on Sinu!

Kes soovib nautida vaadet 110 meetri kõrguselt Tallinnale ja Soome lahele, võib maksta kuni 3000 eurot, et veeta üks öö Swissoteli sviidis. Oma hinda on see kindlasti väärt, sest selle on majutuspaigaks valinud ka mitmed maailma superstaarid ja tipp-poliitikud. Kui aga pole midagi selle vastu, et ka teiste öömajalistega lähemalt suhelda ja rahakotti liialt laialt avada pole võimalik, peaasi et katus pea kohal ning seinad ümber, siis näiteks Hostel Tallinn pakub võimalust ööbida ka kuueses ühistoas, kus ühe voodikoha hind jääb alla 20 euro.

Seega, olenemata sellest, millised on rahalised võimalused, ei pea kartma tänavale jäämist. Võimalik on broneerida endale nii luksuslik sviit imelise vaatega vanalinna punastele katustele, kui võtta ka rahakotisõbralikum, ent siiski igati korralik tuba mõnes väiksemas majutust pakkuvas kohas. Pakutavad variandid suurenevad iga aastaga, nagu suureneb Tallinna tähtsus nii sisemaiste kui ka välismaalt saabuvate turistide sihtkohana. Mitmed Tallinna hotellid on saanud ülemaailmsete kiidusõnade osaliseks. Seda siis nii lugupeetud hotellikettidel ja žüriidelt kui ka reisijatelt endilt erinevate reisiportaalide kaudu. Kindlasti on kõige suurem hotellide konsentratsioon just nimelt Tallinna kesklinnas ja vanalinnas, kuid ilma mõnusa hotellida ei ole ükski linnajagu.

Lapsi ega lemmikloomi ei pea enam koju jätma!

Kui on neid, kes soovivad teha väikese romantilise puhkuse oma ellu ja olla vaid kahekesi, on samavõrra ka peresid, kes tahvad puhkusereisile kaasa võtta ka pere väiksemad liikmed. Enamjaolt pakuvad vähemalt kõik Tallinna hotellid beebi- või lisavoodi võimalust ning kui hotelli juurde kuulub ka söögikoht, siis on saanud normiks leida sealt nii pisikestele sobiv söötmistool kui ka lastemenüü sobivaima kõhutäite valimiseks. Olenevalt hotellist, võivad juures olla veel ka mugavusteenused nagu näiteks lastehoid või laste mängutuba. Uuemates või renoveeritud hotellides on saanud standardiks ka peretoad, mis kas siis kujutavad endast mitmetoalist hotellituba või varianti, kus erinevad toad saab kergelt omavahel ühendada.

Ja kindlasti ei ole vajadust koju jätta ka lemmikloomadest pereliikmeid. Koos Eesti Euroopa poole liikumisega ei ole ka koerad-kassid enam lihtsalt hiirepüüdjad-majavalvurid, vaid täisväärtuslikud pereliikmed, kelle tahaks ka reisile kaasa võtta. Sellega on hakatud arvestama ka hotellid ja üldiselt pole probleemi ka pere lemmikut kaasa võtta.Tähetorni hotell Nõmmel toob lausa eraldi välja, et neil on koertega külalistele pakkuda ka hotelli külje all asuvat parki, kus saab hommiku- ning õhturinge mugavalt ette võtta. Eesti küll ei reklaami oma külalislahkust kui kõige tähtsamat ning rikkalikuima aspekti, ent kindla peale teevad kõik hotelli töötajad parima selleks, et klientide soovidele vastu tulla. Seega, kui on kahtlus või mure, tasub lihtsalt julgelt küsida. Lahendus leitakse igal juhul.

Kui otsustate külastada Eesti pealinna, saate olla kindel, et Tallinna hotellid pakuvad sobivat ööbimiskohta nii seljakotiränduritele, lemmikloomaga reisijale, nõudlikule ärikliendile, romantikutele, luksuslikku puhkust otsijaile kui ka perele.