Spa hotellid Tallinnas

Spa hotellid TallinnasSpa hotellid Tallinnas saab kokku lugeda ühe käe sõrmedel. Seda seetõttu, et enamus kliendid vajavad Tallinnat külastades ainult ööbimiskohta. Spa hotellid on läbi aegade Eestis ikkagi koondunud väiksematesse linnadesse. Spa hotell tähendab seda, et lisaks majutusele on hotellis olemas basseinid ning ka võimalus tellida erinevaid hoolitsusi. Suurem osa majutusasutusi pakub oma majas ainult massaaži ja mõnda muud teenust. Spa hotellis on aga valik kindlasti palju suurem. Lisaks hoolitsustele ja basseinidele on reeglina spas ka jõusaal, mullivann, saunad ja palju muud.

Enamus Spa hotellid Tallinnas asuvad kesklinnas või selle läheduses. Kõige suuremaks hotelliks selles vallas võib pidada Meriton Grand Conference ja Spa Hotelli. Tegemist on ühe suurema hotelliga Tallinnas ning seetõttu on seal tõenäoliselt parem võimalus ka vaba tuba saada. Asukoht on samuti päris hea, sest ta asub täpselt vanalinna ääres. Balti jaam ja sadam on jalutuskäigu kaugusel. Hotellis on väga hea veekeskus koos erinevate saunadega (soolasaun, soome saun, aurusaun ja aroomisaun). 

Kui soovite ööbida vanalinnale veelgi lähemal, siis väga hea valik on Kalev Spa, mis asub täpselt vanalinnas. Erinevalt eelmisest hotellist on Kalev Spaas korralikud ujumisrajad, kus vahepeal korraldatakse ka ujumisvõistlusi. Lisaks on seal 3 liutoru. Seetõttu on tegemist vägagi sobiliku hotelliga just perele. Kalev Spa pakub lisaks väga korralikule veekeskusele ka erinevaid hoolitsusi. Võib öelda, et tegemist Tallinna parima veekeskusega ning seetõttu saadavad sinna oma kliente ka paljud teised hotellid, kellel endal basseinide kasutamise võimalust ei ole.

Täpselt sadama juures asub Tallinnk Conference ja Spa hotell. Seda hotelli eristab teistest Spa hotellidest see, et seal on olemas ka välisbassein. Kuna hotell asub sadamas, siis see on hea võimalus neile, kes päevad näiteks järgmine päev laevale minema või tulevad laevalt. Lisaks asub vanalinn jalutuskäigu kaugusel.