Soodsad hotellid Tallinnas

Soodsad hotellid TallinnasPeamiselt asuvad soodsad hotellid Tallinnas kesklinna rajoonist väljaspool. Soodsa hotelli eesmärk on enamasti pakkuda keskmise kvaliteediga odavat majutust. Siiski on see hea võimalus just nendele reisijatele, kellele ongi kõige tähtsam leida odav öömaja ning järgmine päev näiteks kuhugi edasi reisida. Kuna enamasti asuvad need hotellid kesklinna rajoonist väljaspool, siis kõige parem ligipääs on auto. Siiski on Tallinnas väga hea ühistransport ning üldjuhul asub bussi-, trolli-, või trammipeatus kohe hotelli läheduses. Tallinna hotellide sooduspakkumised on enamasti just selliste hotellide poolt tehtud ning kõik Tallinna odavad hotellid pakuvad mingil ajaperioodil väga häid hindasid.

Üks parimaid hotelle hinna-kvaliteedi suhtes on Dzingel. Kuna enamus soodsad hotellid asuvad kesklinnast kaugel, siis Dzingel asub kesklinnast kuue kilomeetri kaugusel Nõmme linnaosas. Hotellis on hea restoran ning korralik konverentsikeskus. Kui seminariga seoses on teil tarvis tõlkebüroo teenuseid kasutada, siis Tallinnas paiknev tõlkebüroo Eiffel on selleks kindlasti hea valik. Hotellis on väga erinevaid toatüüpe alates ühekohalistest tubadest kuni kortertüüpi tubadeni. Enamasti jääb toahind 50 euro kanti, kuid on ka päevasid, kui hind on alla 40 euro. Kui teil puudub auto, siis hotelli ees on olemas bussipeatus, kus nr 5 buss viib teid otse kesklinna.

Mõned soodsad hotellid Tallinnas asuvad ka kesklinnas. Üks neist on Economy hotell, mis asub Kalamajas vanalinnast jalutuskäigu kaugusel. Lisaks asub seal samas üle tee ka Balti Jaam. Samuti ei jää väga kaugele sadam. Kui jalutada ei soovi, siis otse hotelli ees on olemas trammipeatus, kust saab sõita kesklinna ja sealt ümber istuda ning soovitud kohta sõita. Hotell on võrreldes Dzingliga palju väiksem. Toa hinnas on loomulikult ka hommikusöök. Economy hotell sobib just neile, kes tahavad ööbida vanalinna lähedal või järgmine päev sõita rongi või laevaga järgmisesse sihtpunkti.

Viimasena soovitame Tähetorni Hotelli, mis asub rohelises Nõmme linnaosas. Hotelli lähedale jääb kohe Glehni roheline park. Hotell on väikene ning privaatne. Olemas on head parkimisvõimalused ning vaikuse tõttu ka puhkamisvõimalused. See hotell on sobilik neile, kes soovivad ööbida Tallinnas, aga just nö linnamelust väljas.