Odav hotell Tallinnas

Odav hotell TallinnasOdav hotell Tallinnas on üpriski haruldane nähtus. Selle leidmine ei ole kerge. Kui inimene külastab hotelli, siis ta ootab sealt korralikku tuba ja hommikusööki. Lisaks sellele soovitakse rahu ning head teenindust. Esmalt peaks hotelli valimisel mõtlema, et mis kohas soovitakse olla. Odavate hotellide vahe võib vastavalt asukohale olla 10-20 eurot. Hea ning odav hotell Tallinnas maksab keskmiselt umbes 50 eurot. Hea vedamise korral võib endale hotellitoa saada ka alla 40 euro. Asukoha poolest asuvad kindlasti kallimad hotellid kesklinnas ning odavamad kesklinnast väljaspool. Samas on suur pluss see, et enamasti on kesklinnast väljaspool asuvate hotellides palju paremad parkimisvõimalused.

Kui teie eesmärgiks on kindlasti leida hea ning odav hotell Tallinnas, siis üks paremaid valikuid on Džingeli hotell, mis asub Nõmme linnaosas. Öö seal hotellis maksab sõltuvalt kuupäevast enamasti alla 50ne euro. Hind sisaldab loomulikult hommikusööki rootsi lauas.

Kui te soovite ööbida lähemal kesklinnale, siis teine hea võimalus on Oru Hotell, mis asub lauluväljaku juures. Teine hea võimalus on otse kesklinnas asuv Braavo hotell, mille kõrval asub ka Tallinna suurim Reval spordiklubi ja veekeskus. Kõik need lisateenused kuuluvad toahinna sisse. Lisaks sellele asub hotell otse Tallinna vanalinnas. See hotell on just soovitatav neile, kes harrastavad aktiivseid eluviise. Viimasena soovitame Shnelli hotelli mis asub otse raudtee ääres. See on ideaalne neile, kes soovivad järgmine päev kuhugi rongiga edasi sõita. Kõikide nende eelmainitud hotellide hinnad on palju odavamad kui keskmise Tallinna hotellitoa hind.