Majutus Tallinnas

Majutus TallinnasPaljudel Tallinnat külastavatel inimestel on üheks suurimaks probleemiks see kuidas leida õige majutus Tallinnas. Eelkõike peaks jõudma järeldusele, kui palju soovitakse majutusele kulutada. Odavam majutus Tallinnas maksab alla kümne euro öö eest. See tähendab ööbimist mõnes Tallinna Hostelis. Hostelis tuleb aga tuba arvatavasti jagada enda jaoks võõraste inimestega. Tihti ei sisalda öö hostelis ka hommikusööki. See tuleb enamasti endal ise muretseda. Tallinn on majutuskohtade poolest väga mitmekesine linn. See tähendab, et võimalusi on palju.

Kui sooviks on ennast välja puhata, siis kõige õigem valik majutuseks oleks hotell. Tallinna hotellide hinnad sõltuvad väga paljudest erinevatest faktoritest. Üks suuremaid faktoreid on kindlasti asukoht. Kui soovite külastada Tallinna vanalinna ning enamus toimetusi tuleb teha kesklinna lähedal, siis parimad variandid on kindlasti suurhotellid nagu Viru hotell, Nordic Hotel Forum, Radison Sky Tallinn või miks ka mitte Swisshotell, mis on üks parimaid hotelle pealinnas.

Kui need kaks majutustüüpi ei sobi teie kriteeriumitele, et leida endale õige majutus Tallinnas, siis järgnev soovitus oleks mõni külaliskorter. Nende valik booking.com‘is on väga lai. Kui hotelle on seal natuke üle 60ne ja hostele 20ne, siis külaliskorterite arv on üle pea 200. Kahe voodikohaga korteri võib hea pakkumise korral kätte saada isegi 30 euroga. Suuremate korterite hinnad on natuke üle 50ne euro. Siiski on see odavam kui veeta öö hotellis. Lisaks sellele on see võrreldes eelmise kahe majutuskohaga ka palju privaatsem. Kui Tallinnat soovitakse külastada suurema seltskonnaga, siis leidub ka kortereid kus on mitu erinevat tuba ning ühe inimese kohta teeb see ööbimise üpriski odavaks. Lennujaama lähedal (lennupiletid leiate bookinghouse.ee keskkonnast) on küll vähe külaliskortereid aga mitmed kvaliteetsed hotellid nagu Mercure Tallinn ja Ülemiste City Residences-