Külaliskorterid Tallinnas

kulaliskorterid-tallinnasKui te soovite midagi privaatset ja odavat, siis külaliskorter on kindlasti kõige parem valik. Külaliskorteris ei ole teisi turiste ning erinevaid töötajaid, kes teid segada võiks. Enamus külaliskorterid Tallinnas asuvad kesklinnas või selle läheduses. Külaliskorter tähendab, et teie kasutuses on terve korter, kus on mitu tuba, oma köök ja vannituba. Nende valik on väga lai nii hinna kui suuruse mõttes. Korteri valimisel peab eelkõike pöörama tähelepanu mitmele asjale. Selle asukoht, millised on võimalused parkimiseks ning ka selle kvaliteet. Kõik see määrab hinna. Odavamad korterid maksavad alla viiekümne euro öö ning kallimad üle saja euro. Kallimate külaliskorterite puhul saab taotleda reisilaenu.

Kuna paljud külaliskorterid Tallinnas asuvad kesklinnas, siis soovitus olekski korter endale sinna võtta. Seda sellepärast, et kesklinnas on ühistranspordi sõlmpunktid ning samuti on kesklinnas väga hea poodide valik. Suurematesse korteritesse mahub ööbima terve pere või sõpruskond ning ühe inimese kohta võib nii hind tulla üpriski odav. Lisaks võib öelda, et külaliskorterite valik on Tallinnas kõige laiem. Kui hotelle on tallinnas üle 60ne ja hostele 20ne, siis korterite valik on booking.com keskkonnas ligi 200. Hea valik on näiteks Adelle Apartments, mis asuvad otse kesklinnas Viru Keskuse kohal. Endale saab valida mitme erineva korteri seast. Lisaks on mõeldud ka parkimise peale, mis  maksab 10 eurot ööpäev. Külaliskorteri valides võite kaaluda ka oma voodipesu kaasa võtmist.

Kui korter teile ei sobi, siis teine võimalus on külalistemaja. Külalistemaja Tallinnas ei maksa palju, kuid kahjuks pole nende valik eriti suur. Samuti asuvad nad enamasti natukene kesklinnas kaugemal. Üks paremaid valikuid, kui soovite mõnda külalistemaja Tallinnas külastada, on Marta Külalistemaja. See asub Kristiine linnaosas, mis tähendab, et kesklinn ei jää väga kaugele. Lisaks on võimalus tellida endale hommikusööki. Õhtu nautimiseks saate ise tellida alati sobiva kas näiteks Selveri e-poes või hoopis otsida otse maaletoojalt, näiteks kogemustega distribuutorilt nagu Tridens (Red Bull jt).