Odav majutus Tallinnas

Odav majutus TallinnasOdav majutus Tallinnas maksab hea õnne korral isegi alla kümne euro öö eest. See eeldab, et ööbida tuleks mõnes hostelis, kus tuba jagatakse mitme erineva inimese peale. Soodne majutus Tallinnas tähendab enamasti ööbimist kas hostelist või külaliskorteris. Lisaks sellele on võimalik leida ka odavat majutust hotellist. Kui kindel eesmärk on leida hea asukohaga odav majutus Tallinnas, siis kõige parem valik on hostel. Enamus hostelid Tallinnas, asuvad kesklinnas või isegi vanalinnas. Bookingu klientide tagasiside järgi on Tallinna kõige parem hostel Tabinoya – Tallinn’s Travellers House, kus asub 6 tuba. Hostel asub otse raekoja platsi juures ning seal on olemas isegi saun.

Kui hostel pole teile ning soovite ööbida natukene privaatsemates tingimustes siis teine valik võiks olla mõni soodne hotell. Kahjuks ei asu need aga nii kesklinnas. Kõige parem valik on Dzingli hotell, kus on üle 200 toa. Lisaks pakutakse seal ka hommikusööki. Hotell asub kesklinnast kuue kilomeetri kaugusel. Sobilik on see neile, kes on autoga ning kellele pole kesklinnas ööbimine väga tähis. Auto puudumisel asub hotelli eest ka bussipeatus. Standardtoa hind kahele jääb enamasti alla 50 euro.

Kui teie sooviks on aga leida privaatne ning kindlasti odav majutus Tallinnas, siis parim võimalus selleks on külaliskorter. See tähendab, et teie kasutada on terve korter ning teisi kliente seal ei ole. Külaliskorterisse kuulub enamasti üks või mitu magamistuba, köök, vannituba ja elutuba. On olemas ka stuudiokorteriga külaliskortereid. Väga hea valik on GeorgHof Apartments, mis asub otse kesklinnas. Hinnad on väga mõistlikud. Nad pakuvad 11 erinevat korterit, kus saab valida stuudiokorteri, pööningukorteri või tavalise korteri vahel. Söömiseks ei pea kaugele minema, sest samas majas asub ka restoran.