Horeca mööbelJärgnev tekst on hotellide omanikele ja restoranidele. Tihti tunnete, et teie hotell vajaks makeover’it? Plaanite avada uut baari või restorani ja vajate mööblit, mis vastaks teie vajadustele? Avasta elemendid, mida võtta arvesse, et külalised tuleks ka järgmine kord tagasi.

Mööbel kohandatud sinu stiilile

Soovid sisustada oma kohvikut või restorani, siis pead esiteks valima stiili, kas maalähedane, kaasaegne, klassikaline, rafineeritud disain või hoopis midagi muud… valikuid on piisavalt! Ära ürita kokku sulandada erinevaid stiile ja hoia seda harmoonias on ettevõtte värvidega.

Pubide, baaride, restoranide ja kohvikute mööbli valikul pead valida vastupidava ja samas kvaliteetse mööbli. Saksamaa ettevõtte Horeca pakub parima kvaliteediga aga ka mõistliku hinnaga tooteid hotellidele ja restoranidele. Nende valikus on üle neljakümne tuhande erineva toote, mis on kvaliteetsed ja vastupidavad. Tooteid on hoolega testitud ja need on välja arendatud professionaalseks kasutamiseks. Eestis pakub laia valikut Horeca mööblist Home4you.

Kliendid tulevad, et neid koheldakse suurepäraselt ja mööbel on selleks väga tugev argument. Mugav mööbel aitab neid pikendada oma mugavustunnet. Hotellitubadele pakutakse tihtipeale küll valislahendusi aga neil puudub isikupära. Isikupära, mida on turistid hakanud eelistama külaliskorterite puhul. Suure osa inimestest vaatab esimesena hotellide puhul nende tubasid. Eristu teistest hotellidest oma mööbliga. Mõista oma klientide vajadusi ja taga elegantne, samas esteetiline välimus.