parnu-majutus

Pärnu Majutus – majutuse nõu ja külaliskorterite osas konsultatsioonide jagamine. Ettevõte aitab planeerida oma puhkust Pärnus külaliskorterites. Külaliskorterite nimekirjas on sooduspakkumistega korterid kuni eksklusiivsete kodudeni. Keskmine külaliskorter on 30% soodsam võrreldes kohalike hotellidega. Kodumajutus on privaatsem, ruumi on rohkem ja ideaalne peredele. Isikupärased ja paindlike majutustingimustega korterid on ideaalsed seltskondaele.


laen kinnisvara tagatisel

Hüpoteeklaen – kinnisvara turul tegutsev Hüpoteeklaen pakub kinnisvaralaenu teenust. Peamine teenuse laen kinnisvara tagatisel ja kinnisvaralaenu konsultatsioonid. Ettevõte on valdkonnas üks vanemaid ettevõtteid, olles juba aastal 2010 sektori liider laenude väljastamise osas. Vanus ei ole ainukene faktor, miks usaldada ettevõtet Hüpoteeklaen OÜ. Ettevõttes asutajad on põhjaliku kinnisvara- ja panganduse tasutaga inimesed. Tavapanganduses on nõudmised tihtipeale järeleandmatud. Hüpoteeklaenu puhul on võimalik raha saada juba täna. Kinnisvara võib olla müügis. Olenemata sellest, kas sul on vaja teha remonti reisida või asuta ravikulud, laen kinnisvara tagatisel pakub selleks võimalus. Hüpoteeklaen OÜ kontorid asuvad Tallinnas ja Tartus.

Pärnu hotellit

Pärnu Hotellit – partnerleht Pärnu soome turu jaoks, mis koondab endast informatsiooni parimatest Pärnu hotellidest. Lehekülje sisu on soome keeles ja suunatud soome otsijatele. Leheküljelt ei leia informatsiooni mitte ainult parimate hotellipakkumiste osas vaid ka parimate külaliskorterite, kodumajutus, hostelite ja teist tüüpi majutuse osas. Lehekülg annab ülevaadet ka turistidele mõeldud tegevustest Pärnus ja on hea abimees, mida soovitada oma tuttavatele Pärnu külastamisel.

Antiikmööbel Antiikmööbel – partnerleht Antiikmööbel.ee aitab meil hinnata hotellide sisustuse ja mööbli kvaliteeti. Annab meile nõu, milline on üldine seis Eesti hotellide sisustuse kvaliteedi osas. Olles meie partner, julgeme kiitaja soovitada neid ka meie klientidele. Antiikmööbel.ee pakub laia valikut kvaliteetset antiikmööblit igale maitsele.

valgusreklaam, valgustähed, valguskastid Valgusreklaam (Lightmaker OÜ) – viitate, reklaamide ja valgusreklaamide seoste osas turismi valdkonnas annab nõu Lightmaker. Ettevõtte on peamisteks toodeteks on valgusreklaamid, valgustähed ja valguskastid. Oma ala professionaalidena jagavad nad meile nõu, mida saame kasutada paremate otsuste tegemiseks. Hariduselt mehaanikainseneride ja tootearenduse magistritena on tegemist valdkonna spetsialistidega. Nõua annab ka AW Signs valgusreklaam.