meelelahutust-tallinnasTallinn peidab endast rohkem kui lihtsalt vanalinn, ööklubid ja kauplused. Tulles Tallinn nädalavahetuseks või kauemaks, siis võid kindlasti arvestada, et sul ei hakka igav. Valikus on mitmeid festivale võik väiksemaid üritusi. Klassikalisest loomaaia külastusest kuni iganädalaste tasuta tänavaüritusteni.

Tallinnas on rikkalik toiduvalik ja palju väikepoode. Sõida nende leidmiseks kas trammiga Kalamaja linnaosasse, mis asub Põhja-Tallinna linnaosa, Tallinna lahe ääres. Sealset kultuuri- ja meelelahutuselu elu korraldavad peamiselt Telliskivi Selts ja Kalamaja Selts. Kant, mis kogub aina enam populaarsust. Telliskivi loomelinnak ja selle ümbrus on kujunemas Tallinna peamiseks meelelahutuse keskuseks. Laialdane söögikohtade valik ja klubid. Tallinna vanalinn on järjest rohkem jäämas välismaalastele. Huvitavaid meelelahutus võimalusi Tallinnas leiab Erinevate Tubade Klubist.

Kõrgelt on hinnatud kohalike poolt Lennusadam, Mootorrattamuuseum, Kumu, Kuursaal ja mitmed teised kohad. Tallinnas on lisaks mitmetele teatritele ka laialdane kinovalik (Solaris Kino, Coca-Cola Plazasa, Kosmos, Kino Artis jpt). Alati on võimalik lihtsalt endale ise sobiv meelelahutusvahend osta ja näiteks mere peale sõita. Soetades endale paat, selleks on võimalik leida sobiv paadilaen.

Ei soovi välja liikuda oma hotellist või majutuskohast, siis alternatiivina saate kaaluda kasiino võimalust või telli endale väärt film hotellitoas.