Kuidas odavat majutus leida?

7 nõuannet kuidas leida endale odavam majutus:

Kasutamajutuse võrdlusportaale nagu booking.com. Seda tüüpi lehed loendavad suure hulga hotelle, nende asukoha ja hinnad. Põhjalik uurimine on võtmesõna.

Otsige hotellide kodulehtedelt ja Facebooki’i lehtedelt sooduspakkumisi. Helista kindlasti enne hotelli veendumaks, et soodustused endiselt kehtivad.

Ole paindlik oma külastuskuupäevade osas. Erinevad kuupäevad ja perioodid toovad väga erinevaid hindasid. Katseta erinevaid kuupäevasid võrdlusportaalides.

Ühine lojaalsusprogammisega. Mitmed suuremad hotellide ketid pakuvad lojaalsusprogrammidega ühinemist, millega liitumisel soodsamalt majutuse. Mitmed hotellid on ka liitunud erinevate partnerlusporgrammidega. Näiteks Swedbank’i noortekaardi soodustuste puhke ja vaba aja pakkumiste all on üle 175 pakkumise. Alates Strand SPA & Konverentsihotelli majutusest 35% soodsamalt kuni Pirita SPA Hotelis 10% soodsama ujumiseni.

Sooduspakkumisel raha puudumisel otsi alternatiive. 30% soodustus tuleb kasulikum kui 5% intress krediitkaardi pealt järgmisest palgast tagasi maksmisel. Raha kiiresti leidmiseks on mitmed mooduseid. Lisaks traditsioonilisele krediitkaardiga raha saamisele on võimalikud näiteks tarbimislaenud või hoopis juba spetsiaalne reisilaen. Näiteks esimese tarbimislaenu võtmine on tihtipeale tasuta. Kiirete sooduspakkumise kasutamiseks on võimalik ka taotleda kiiresti reisilaen või näiteks laiemaks kasutamiseks mõeldud tarbimislaen.

Ära karda tingida. Hotellid on tihtipeale valmis kauplema, et saada oma ruumid siiski täis. Otse kontakteerudes väiksemate hotellide või külaliskorteritega perioodidel, millal ei liigu palju turiste, ära karda kaubelda.

Leia enda jaoks sobilik majutustüüp. Seltskonnaga reisides on tihtipeale mõistliku võtta mitme hotellitoa asemel hoopis apartmendid ehk külaliskorterid, millesse mahub ka suurem seltskond.