Nippe peresõbralikuma külaliskorteri jaoks

Järjest tõusmas on nõudlus perepuhkuseks sobivate majutusasutuste järele. Kuigi esmapilgul võiks ju tunduda, et laste- ja peresõbralikku teenust pakkuda polegi nii keeruline, siis on üht-teist, mida tasub teada ja silmas pidada. Asi on pisikestes detailides, mis võivad anda tohutu eelise paistmaks konkurentide seast silma ja muutmaks oma külaliste puhkuse meeldejäävaks. Siinkohal jagamegi lihtsaid näpunäiteid, millele tähelepanu pöörata ning usu, sinu panus ei jää klientidel märkamata!

Meelelahutus iga ilmaga

Me kõik teame, kui palju energiat lastel võib olla ja eriti just puhkuse ajal. Selleks, et lapsed saaksid seda ülevoolavat tegutsemisjanu ja lusti välja elada, tasub panustada erinevate meelelahutusvõimaluste pakkumisele. See on hea viis hoida lapsed tegevuses, andes vanematele hetke lõõgastumiseks. Et valik oleks võimalikult lai, mõtle erinevatele variantidele, mis sobiksid iga ilmaga, nii tubasteks tegevusteks kui ka värskes õhus ühiseks aja veetmiseks. Tubasteks tegevusteks sobivad hästi erinevad kaardi- ja lauamängud. Nii ei pea kartma halba ilma, mis võib kogu päevaks tuppa naelutada. Mängude valik poelettidel on üsna lai, seega vali lauamängud, mis sobiksid igas vanuses lastele ja miks mitte ka mõni, mis vaid täiskasvanutele mõeldud. Kuid ära nüüd kiirusta kohe ummisjalu poodi, vaid vala endale üks mõnus kuum tass kohvi ning vaata siit, millised lauamängud ja mõistatused e-poes saadaval on. Kuigi suvi on alles mägede taga, siis tasub juba täna astuda esimene samm, muutmaks oma külaliskorter peresõbralikumaks ja miks mitte näiteks alustada sellest, et valida välja üks populaarne lauamäng talveõhtuteks, mis jääks juba esimesi külalisi ootama. Kindlasti ei soovi keegi aga kogu puhkust veeta vaid nelja seina vahel, ning selleks paku ka meelelahutust, mida saaks üheskoos päikeselisel päeval õues nautida. Nii võid oma mängude arsenali lisada kas petanki, mölkky, sulgpalli varustuse või jalgpalli.

Soovitame soojalt!

Olgu tegemist esmakordselt Tallinnasse sattuva pere või juba vanade tuttavatega, alati on hea teada, mida ümbruskonnas teha ning näha saab. Selleks tasub koostada ülevaade vaatamisväärustest ning kohtadest, mis sobivad ideaalselt lastega peredele, sest kes tunneks linna veel paremini kui võõrustaja ise! Kas läheduses on mänguväljakuid – eriti neid, mis ei pruugi kohe silma jääda? Kus on parimad jäätise- ja peresõbralikud restoranid? Millised muuseumid sobivad lastega peredele külastamiseks? Kui info kokku kogutud, saad selle lamineerida ja mugavaks kasutamiseks kokku köita. Ja alati on võimalik lisada veel mõned linna tutvustavad brošüürid, mida saab kohalikest turismiinfopunktidest ja mis kulub marjaks ära, kui oled lastega Tallinnas.

Tasub omada

Järjest enam eelistavad lastega pered puhkuseks just külaliskortereid ja kodumajutust, sest seal on hubasem ja kodusem miljöö, mida hotellid sageli pakkuda ei suuda. Kuigi lastega pered ei pruugi olla sinu ainus sihtrühm, siis tasub panustada, et nad tunneksid ennast mugavalt. Reisivoodi, pistikupesa kaitsmed või söögitool ei kuulu kindlasti iga külaliskorteri  põhivarustusse, kuid annavad tohutu eelise, kui on soov pakkuda peresõbralikku majutust. Ületa oma külaliste ootuseid ja paku neile kõike seda, mida üheks mugavaks äraolemiseks vaja läheb.