Kuidas kujundada enda külaliskorter hotelli vääriliseks?

Soovid sama mugavat ja luksuslikku sisustust enda külaliskorterisse nagu hotellides, et pakkuda parimat kogemust kõikidele majutajatele? Hotellide sisustus on professionaalide poolt läbimõeldud, mis on ka peamiseks põhjuseks, miks seal näeb kõik välja nii hästi kokkusobiv, rahulik ja kaunis. Aga sellise ilme loomine ei ole keeruline ka ise, seega tutvu meie soovitustega ja ammuta inspiratsiooni, kuidas luua külaliskorter, mis pakub tõeliselt mugavat ja head kogemust kõikidele inimestele, kes sinna tulevad. 

Mõtle silmapaistvatele ja erilistele elementidele

Kas oled märganud, et tihtipeale panevad ahhetama hoopiski üksikud sisustuselemendid või mööbliesemed kui see, milline tapeet või seinavärv on valitud? Sageli on seintele valitud neutraalne toon, mis sobib kokku erinevate stiilide ja toodetega. Seetõttu soovitame ka meie sinul mõelda, mis on need elemendid sinu korteris, mis loovad sellest ka luksusliku või modernse interjööri. Kas selleks on mugav ripptool rõdul või miks mitte elutoas? Või hoopiski kaks kiiku köögi saare ääres? Selleks võib ka olla mõni silmapaistev maal või muu seinakaunistus, mis püüab pilke. Kiik ja ripptool on mõlemad väga populaarsed sisustuselemendid, mida näeb nii erinevates kohvikutes, terrassidel kui ka hotellides. Kui sa soovid luua mängulist sisustust ja midagi, mis läheb noortele peale, vali ripptool või kiigud korterisse. Usume, et nendest võivad saada ka kõige Instagrami pildi sõbralikud kohad. Need sobivad nii tubadesse, aga ka terrassi sisustamiseks. Mõtle läbi, kuhu ripptool või kiik paremini sobib ja leia enda külaliskorterisse sobiv mööbel Kaup24 või Hansaposti valikust.

Sisusta ülejäänud korter põhielementide ümber

Nüüd, kui peamised ja silmapaistvad esemed on valitud, sisusta ka kogu ülejäänud korter nende ümber. See tähendab seda, et nüüd saad arvestada, mis stiilis on välja valitud esemed ja valida sobivad seinavärvid, tekstiilid kui ka teised mööbliesemed nii, et kõik harmoneeruks omavahel. Kui põhiesemed on väga silmatorkava stiili või värvivalikuga, siis arvesta, et ülejäänud mööbel võiks olla tagasihoidlikum ja rahulikum, et ei tekitaks liiga kirjut interjööri. Värvide kokku sobitamiseks saad kasutada värviratast, mis aitab sul valida sellised toonid, mis sobivad alati ühte ruumi. 


Ära unusta ka praktilisust ja mõtle läbi, kuhu inimesed saavad paigutada enda rõivad ja kotid. Kas selleks on olemas garderoob või riidekapp? Kas ehete ja kosmeetika toodete paigutamiseks on olemas kummut ja piisavalt ruumi vannitoas? Kas kokkamiseks on olemas vajalikud lauanõud kui ka potid ja pannid? Mõtle ka sellele, et varuda kohe korterisse mõned maitseained, toiduõli kui ka kohv ja tee, mida sinu külalised pärast pikka reisi saaksid tarvitada. Kaunid pokaalid on alati boonuseks, nii saavad sinu külalised nautida parimaid veini kaunist ja sobivast klaasist. Taga ka see, et olemas oleks korralik veinipudeli avaja ning miks mitte ka veini jahutamiseks mõeldud cooler.