Valveapteegid Tallinnas?

Tavaliselt ei paku valveapteek Tallinnas mitte mingit huvi. Küll aga muutub suhtumine siis, kui järsku on tarvilik apteegiteenus ja seal pakutav tugi – alates nõustamisest, lõpetades vajalike ravimitega. Tihtipeale tabab haigus ju keset ööd! Mida siis teha? Kas on olemas 24/7 apteek või ööapteek?

Üheks viisiks on guugeldada „24h apteek Tallinn“. Kiiremaks variandiks on aga siinsamas olemasolev info selle kohta, mis apteegid Tallinnas vastavad soovile „24h apteek Tallinn“.

Valveapteegid Tallinnas

Esimene valveapteek Tallinn linnas asub kesklinnas aadressil Tõnismägi 5, ja telefon on 644 2282. Teine valveapteek Tallinn linnas on Lasnamäel: Vikerlase 19, ja selle telefon on 638 4338.

Mõlemas apteegis on ka nõustamiskabinet, milles on võimalik mõõta vererõhust, veresuhkrust, kolesteroolist, hemoglobiinist kuni kehakoostiseni. Samuti võimalik saada haavaravi nõustamist ja diabeedituge.

Apteegid on alati olemas!

Tallinna valveapteegid ja ka tavaapteegid on alati abiks. Soovid kvaliteetseid näohooldustooteid või dekoratiivkosmeetikat? Apotheka Beauty apteegikosmeetika pakub täpselt seda! Arst kirjutas telefonikonsultatsiooni järel retseptiravimi ja vaja kohe kasutama hakata? Valveapteek Tallinnas ulatab abikäe! Tahad nõu mõne väiksema terviseprobleemi osas? Tallinna valveapteek ootab!